Czcionka: A- A A+

Projekty Lubelskiej Szkoły Biznesu sp. z.o.o. Fundacji Rozwoju KUL

H07740logo     Pragniemy poinformować, iż Lubelska Szkoła Biznesu sp. z o.o. Fundacji Rozwoju KUL realizuje obecnie projekty współfinansowane z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach, których realizowane są: szkolenia zawodowe, komputerowe i językowe; doradztwo; pośrednictwo pracy; staże.
     Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis projektów:
1. LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
Projekt skierowany jest wyłącznie do osób zamieszkałych w województwie lubelskim w wieku 15-29 lat należących wyłącznie do grupy NEET (nie pracujących; nie uczestniczących w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym, ani nie uczestniczących w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy).
Celem Projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 140 osób z województwa lubelskiego do 30.06.2017 r. poprzez: staże (w tym stypendia), szkolenia (w tym stypendia) oraz poradnictwo indywidualne i diagnozę potrzeb. Szkolenia obejmują następujące tematy:
 Budownictwo
 Monter urządzeń systemów energii odnawialnej
 Monter suchej zabudowy
 Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
 Specjalista ds. finansowo – księgowych
 Specjalista ds. kadr i płac
 Opiekun osób starszych (z językiem obcym)
 Przedstawiciel handlowy (z językiem angielskim)
 Telemarketer

2. LUBELSKA AKADEMIA KWALIFIKACJI
Projekt skierowany jest do osób w wieku 25 lat i więcej o niskich kwalifikacjach, zgłaszających z własnej inicjatywy chęć podnoszenia, uzupełniania i potwierdzenia umiejętności z zakresu ICT i języka angielskiego z terenu województwa lubelskiego.
Celem projektu jest podwyższenie poziomu wiedzy i ogólnych kompetencji kluczowych w obszarze ICT (obsługi komputera) i języka angielskiego na poziomie (A1/A2 i B1/B2) u 444 dorosłych osób (w wieku 25 lat i więcej) o niskich kwalifikacjach z terenu województwa lubelskiego do 31.08.2017 r. poprzez: szkolenia komputerowe i językowe.

3. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ
Projekt skierowany jest do 70 osób wykluczonych bądź zagrożonych wykluczeniem społecznym ze względu na posiadane niepełnosprawności, z terenu województwa lubelskiego, w tym osoby pozostające bez zatrudnienia i bezrobotne, które dążą do zwiększenia ich poziomu integracji społeczno – zawodowej.
Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie oraz wzrost integracji społeczno - zawodowej 70 niepracujących osób z niepełnosprawnościami z województwa lubelskiego (zwłaszcza z gmin Opole Lubelskie i Łaziska) poprzez realizację kompleksowego programu aktywizacji obejmującego m.in. doradztwo zawodowe, IPD, szkolenia, staże oraz podjęcie zatrudnienia przez 18 uczestników projektu do końca 30.06.2017 r. Szkolenia obejmują następujące tematy:
- Pracownik kancelaryjny
- Specjalista ds. funduszy UE
- Specjalista ds. finansowych i kadr
- Grafika komputerowa

     W przypadku skompletowania całej grupy szkoleniowej w danej miejscowości istnieje możliwość realizacji szkoleń lub innych form wsparcia na miejscu.

     Szczegółowe informacje nt. projektów dostępne są na stronie internetowej projektów: www.lbs.pl oraz w Biurze Projektu: Lubelskiej Szkoły Biznesu, 20-708 Lublin, ul. Konstantynów 1 H, telefon/fax: 81 445 46 65; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

KOLEKTORY SŁONECZNE

kolektory-słoneczne

Rewitalizacja

logo re

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Wirtualny spacer

wirtualny spacer

SIP Parczew

logo-sip-przyjaznyparczewski

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

EPUAP - elektroniczny urząd


epuap-1.png

Wilczym tropem

tropem wilczym

E-Inclusion


logo wykluczenie

ISO 9001:2008

LOGO IQNet
LOGO CSQ

Fundusze unijne

kapital

infrastruktura

prow

regionalny

HOTSPOT


rssp

MULTIMEDIA

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss